دکتر سید مهدی موسوی زاده
Search
Close this search box.
مدلینگ صورت

مدلینگ صورت 

مدلینگ صورت برای زیباتر شدن صورت در بین زنان و مردان طرفداران زیادی دارد. در این روش بدون جراحی شخص می تواند صورتی زیبا و زاویه دار داشته باشد. افراد زیادی هستند که به دنبال استفاده از این روش برای زیباتر شدن چهره خود می روند ولی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی و با انتخاب پزشک بی تجربه باعث می شوند تا به نتیجه دلخواه خود نرسند.

در این مقاله از سایت دکتر مهدی موسوی زاده به صورت کامل در مورد زاویه سازی صورت، چگونگی انجام آن، مراقبت های بعد از مدلینگ صورت و … می پردازیم. اگر به دست آوردن اطلاعاتی در این زمینه برای شما هم ضروری است پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

مدلینگ صورت چیست؟

تکنیک ها و روش های زیادی در حوزه زیبایی وجود دارد که می تواند به شخص برای رفع نواقص چهره و بهتر شدن آن کمک کند. مدلینگ صورت نیز از روش های نوین زیبایی چهره به شمار می رود که باعث زاویه دار شدن صورت، از بین رفتن نواقص و بهبود آن و همچنین کمک به جوانسازی پوست است. در این حوزه روش های مختلفی نیز تعریف شده است که با توجه به شرایط چهره هر شخص روش انتخاب شده متفاوت خواهد بود.

زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت چگونه انجام می شود؟

برای زاویه سازی صورت می توان از روش های غیر جراحی نیز استفاده کرد. این روش ها جز روش های نوین هستند و در انواع مختلف و با توجه به نیاز هر شخصی قابل انجام است. در ادامه روش های مادلینگ صورت و زاویه سازی را بیان می کنیم.

زاویه سازی صورت با چربی

در صورتی که چانه کوچکی دارید و می‌خواهید که آن را به عقب هدایت کنید در این روش می توانید از تزریق چربی استفاده نمایید. قبل از تزریق چربی بهتر است با متخصص در این حوزه مشورت نمایید تا پزشک با بررسی بخش های مختلف صورت و پوست شما روش مناسب تری را پیشنهاد نماید. بعد از تصمیم گیری نهایی، از چربی بدن خود فرد برای انجام این فرایند زیبایی استفاده می شود.

زاویه سازی صورت با نخ

یکی از روش های دیگر که افراد زیادی از آن استقبال کرده اند انجام فرایند مادلینگ صورت با استفاده از نخ است. در این روش تزریق در بخش های مختلفی که قصد دارید نواقص آن را از بین ببرید انجام شده و باعث سفت شدن و لیفت صورت می شود. از این روش افرادی که قصد دارند صورتی به صورت V داشته باشند استقبال می کنند. لیفت صورت با مونولیفت یکی از جمله موثرترین روش ها است.

مدلینگ صورت با ژل

اگر صورت و فک شما دچار ناهنجاری است و می خواهید گودی های صورت خود را محو کنید تزریق ژل می تواند روش مناسبی باشد. هزینه انجام این روش بسیار کمتر بوده و ماندگاری ۱۲ ماه دارد. بعد از تزریق ژل به بخش های مختلف صورت، شما چهره ای زیبا و زاویه دار خواهید داشت که فک و صورت در زاویه مناسب قرار دارند.

چه کسانی کاندید مناسبی برای مدلینگ صورت  هستند؟ 

افراد مختلفی سعی دارند تا از روش مدلینگ صورت برای زاویه دار شدن چهره خود و زیباتر شدن آن استفاده کنند ولی همه افراد قادر نیستند از روش هایی که گفته شد استفاده نمایند و تنها افراد خاصی می توانند به سراغ مادلینگ صورت بروند. این افراد در چند دسته تقسیم بندی می شوند که عبارت اند از:

  • کسانی که فک عریض و پهنی دارند.
  • افرادی که فک مربعی شکل دارند.
  • افرادی که چانه گرد دارند.
  • کسانی که فک آن‌ها زاویه دار نیست.

زاویه سازی صورت با انواع فیلرها چقدر ماندگاری دارد؟ 

افرادی که برای زاویه سازی صورت اقدام می کند یکی از دغدغه های آن ها ماندگاری فیلرها بر روی صورت است. با توجه به روش انتخاب شده و نوع پوست هر شخصی زمان ماندگاری آن متفاوت است. به همین جهت می توانید در این مورد از پزشک متخصص مشاوره دریافت نمایید.

مراقبت های قبل از مادلینگ صورت و نکاتی که باید بدانید

اگر قصد دارید تا مادلینگ صورت انجام دهید باید قبل از انجام این روش زیبایی موارد زیر را رعایت نمایید. رعایت و توجه به این نکات قبل از فرایند مادلینگ صورت کاملا ضروری است:

  • آزمایشاتی که توسط پزشک مطرح شده است باید انجام شود.
  • از مصرف دخانیات خودداری کنید.
  •  مصرف هر گونه داروی گیاهیُ آسپرین و داروهای ضد التهابی را قطع کنید.
  • اگر نیاز به مصرف داروی خاصی دارید با پزشک مشورت کرده و با دوز مناسب آن را مصرف کنید.
  • اگر با روش تزریق چربی قصد دارید که فرایند زاویه سازی را انجام دهید باید قبل از آن استحمام نمایید تا بعد از فراید فیلر دچار مشکل نشوید.
  • برای انجام فیلر هیچ گونه آرایشی در صورت نداشته باشید.

بهترین فیلر برای مادلینگ صورت کدام است؟

نمی توان در بین انواع فیلر موردی را به عنوان بهترین انتخاب کرد. چرا که هر کدام از روش ها با توجه به نوع نیاز هر شخص و نوع صورت آن شخص انتخاب می شود. برای اینکه با توجه به نوع نیاز صورت خود انتخاب درستی داشته باشید پیشنهاد می کنیم از دکتر سید مهدی موسوی زاده در این زمینه کمک بگیرید.

سوالات متداول 

مدلینگ صورت به صورت دائمی است؟

خیر، مدلینگ صورت نمی تواند به عنوان جراحی جایگزین شود و با توجه به نوع پوست و همچنین نوع فیلر انجام شده نیاز است تا بعد از مدتی فرایند فیلر تکرار شود.

آیا مادلینگ صورت برای همه افراد قابل انجام است؟

هر شخصی که قصد داشته باشد نواقص چهره خود را تغییر دهد می تواند از روش های مختلف مادلینگ صورت استفاده نماید. ولی انتخاب روش مناسب تنها با کمک پزشک متخصص امکان پذیر است چرا که با توجه به شرایط چهره شما نوع فیلر را به درستی انتخاب می کند.

هزینه روش های زاویه دار کردن یکسان است؟

خیر، هر روشی هزینه خاص خود را دارد که می توانید از پزشک متخصص در این زمینه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

سخن پایانی

مدلینگ صورت می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس شخص شده و زیبایی چهره او را دو چندان کند. در این زمینه مراجعه به بهترین پزشک می تواند فرایند مدلینگ را آسان تر کرده و نتیجه بخش کند. برای دریافت مشاوره و نحوه انجام مادلینگ صورت پیشنهاد می کنیم با دکتر سید مهدی موسوی زاده تماس بگیرید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *