دکتر سید مهدی موسوی زاده
Search
Close this search box.
جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک تهران

جراحی پلاستیک، یکی از نوین و برترین شاخه های پزشکی است. بسیاری از افراد علاقه به تغییر در فرم ظاهری برخی از اعضا صورت و بدن شان دارند و بسیاری از افراد در بدن و صورت شان دچار ناهنجاری های مادرزادی هستند ؛ از این رو علاقه به اصلاح آن ها دارند ، تمامی این جراحی ها به دست جراح پلاستیک حاذق انجام پذیر است. در ادامه دکتر سید مهدی موسوی زاده ، بهترین جراح پلاستیک در تهران اطلاعات کاملی از این پروسه زیبایی در اختیار خوانندگان این مطلب قرار می دهد.

جراحی پلاستیک یکی از حوزه‌های مهم در علوم پزشکی است که به تغییر و بهبود ظاهر و عملکرد بدن انسان می‌پردازد. انجام یک جراحی پلاستیک با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، نیازمند انتخاب یک جراح با تجربه و ماهر است. در این مقاله، به بررسی و معرفی بهترین جراح پلاستیک می‌پردازیم و به شما کمک می‌کنیم تا انتخاب درستی برای خود داشته باشید.

شرح وظایف بهترین جراح پلاستیک در تهران

جراح پلاستیک ، توانایی انجام انواع جراحی های زیبایی و ترمیمی صورت و بدن ؛ همچون جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی لب ، جراحی زیبایی دست ، جراحی زیبایی شکم ، پیکرتراشی ، لیپوماتیک ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی پلک ، جراحی زیبایی بازو ، جراحی زیبایی گوش ، جراحی فک و غیره را دارد.

لازم به ذکر است که فوق تخصص جراحی پلاستیک ، افزون بر توانایی در انجام جراحی های مذکور ؛ مهارت انجام انواع تزریقات زیبایی ؛ اعم از تزریق چربی ، تزریق ژل و بوتاکس را نیز به بهترین نحو ممکن داراست.

فوق تخصص جراحی پلاستیک آمریکا

جراح پلاستیک در تهران

دکتر سید مهدی موسوی زاده ، بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران می باشند ؛ ایشان با بهره وری از تجاربی که در طول سال های متمادی طبابت خود اتخاذ نموده اند ؛ توانایی انجام تمامی اعمال جراحی ترمیمی و زیبایی حوزه جراحی پلاستیک را دارا می باشند و برای مراجعین خود بهینه ترین نتایج را به ارمغان می آورند.

انجام اعمال جراحی پلاستیک در حوزه اختیارات چه پزشکی می باشد ؟

در ابتدا توجه داشته باشید که جراحی پلاستیک ؛ دارای دو بعد زیبایی و ترمیمی می باشد.

در خصوص جراحی پلاستیک زیبایی ؛ همانطور که از نام آن پیداست ، باید اشاره داشت که هدف از این نوع از جراحی ها بهبود حالت چهره و اندام به لحاظ ظاهری می باشد.

و اما در ارتباط با جراحی پلاستیک ترمیمی ، نیز باید توجه داشت که این جراحی به منظور رفع نقائص مادرزادی نظیر شکاف لب و کام ( لب شکری ) و غیره و همچنین ایراداتی که در پی حوادث پدید آمده اند ؛ اعم از سوختگی و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد.

جراح پلاستیک ؛ از صلاحیت انجام کلیه اعمال جراحی پلاستیک برخوردار است و قادر به انجام انواع جراحی های زیبایی و ترمیمی صورت و بدن از جمله موارد ذیل می باشد :

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی پلک
 • جراحی زیبایی لب
 • جراحی زیبایی چانه
 • جراحی زیبایی فک
 • جراحی زیبایی گوش
 • جراحی زیبایی بازو
 • جراحی زیبایی سینه
 • جراحی زیبایی شکم
 • اعمال پیکرتراشی ( لیپوماتیک و غیره )
 • و غیره

ذکر این نکته شایان توجه است که پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک ، علاوه بر این که در انجام اعمال جراحی های فوق الذکر از توانمندی لازم برخوردار است ؛ قادر به انجام تمامی تزریقات زیبایی نظیر تزریق ژل ، بوتاکس و تزریق چربی نیز خواهد بود.

بهترین جراح پلاستیک تهران کیست ؟

افرادی که تصمیم به انجام هر یک از جراحی هایی که در مقاله به آن ها اشاره شد ، دارند ؛ باید در انتخاب جراح معالج خود دقت داشته باشند و در این زمینه به خوبی تحقیق نمایند.

این افراد می توانند با توجه به شهر و منطقه محل سکونت خود ، به جستجوی عبارت ” بهترین جراح پلاستیک ” در موتورهای جستجو بپردازند.

فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران

سپس لیستی از اسامی پزشکانی که بر اساس این جستجو یافته اند ، تهیه نموده و برای دیدن نمونه کارهای ایشان به وبسایت رسمی یا صفحات مجازی آن ها مراجعه نمایند.

افراد جهت اطمینان از انتخابی که کرده اند ، می توانند حضورا به مطب جراح مورد نظر خود مراجعه کرده و از نزدیک با افراد حاضر در مطب که توسط جراح مورد نظر تحت عمل قرار گرفته اند به گفتگو پرداخته و از میزان رضایتمندی آن ها از نتیجه عمل ، جویا شوند.

افراد باید در نهایت با جراح منتخب خود یک جلسه مشاوره داشته و تمامی خواسته ها و انتظارات شان را از جراحی مد نظر خویش ، عنوان نمایند.

ویژگی بهترین جراح پلاستیک در تهران

 • بهترین پزشک برای جراحی پلاستیک ، کسی است که سلامت جسمی و روحی بیماران برای او در اولویت قرار دارد.
 • پزشک مورد نظر باید قبل از انجام جراحی زیبایی ، شرایط روحی بیماران را بررسی کند و در صورتی که آن ها شرایط مورد نیاز جهت انجام جراحی را نداشتند ، زمان جراحی را به وقت دیگری موکول کنند.
 • بهترین جراح ، باید اطلاعات کافی در رابطه با مراقبت های قبل و بعد از جراحی به بیماران بدهد و آن ها را در این باره آگاه کند.
 • بهترین پزشک، شخصی است که در زمینه انواع جراحی های پلاستیک علم و دانش کافی دارد
 • جراح ، باید صبور باشد و با آرامش به تمامی خواسته های بیماران گوش داده و آن ها بررسی کند ؛ حال در صورتی که خواسته آن ها غیر قابل انجام بود با دلایل علمی و منطقی آن ها را متقاعد کند و در صورت متقاعد نشدن از انجام جراحی آن ها صرف نظر کند.
 • پزشک حاذق در زمینه عمل های زیبایی ، باید بر علم زیبایی شناسی و ریاضی تسلط داشته باشد.

هزینه جراح پلاستیک توسط بهترین فوق تخصص

قیمت جراحی پلاستیک ، با توجه به پارامترهای گوناگونی از هر فرد به فرد دیگر متغیر می باشد و پس از معاینه افراد توسط جراح پلاستیک مشخص می گردد.

سخن اخر

انتخاب بهترین جراح پلاستیک برای شما به ترکیبی از تحقیق، تجربه، تخصص، نتایج قابل ارائه، احساس راحتی و اعتماد، و امکانات مطب و بیمارستانی که جراح در آن فعالیت می‌کند بستگی دارد. به یاد داشته باشید که انجام یک جراحی پلاستیک با اهمیت است و باید با دقت و آگاهی کامل انجام شود. همچنین، همواره به مشورت با پزشک خود و دریافت نظرات متخصصان مورد اعتماد مراجعه کنید تا انتخاب درستی را برای خود داشته باشید.

دکتر سید مهدی موسوی زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و از برجسته ترین و متبحرترین پزشکان جراح پلاستیک تهران شمار می روند که تاکنون بهترین نتایج را از اعمال جراحی پلاستیک در کارنامه کاری شان ثبت نموده اند.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *