دکتر سید مهدی موسوی زاده
Search
Close this search box.
جراح پلاستیک تهران

جراح پلاستیک تهران

پزشک جراح پلاستیک تهران

جراح پلاستیک تهران : امکان ایجاد تغییر در فرم ظاهری برخی اعضای صورت و حتی بدن ، امروزه از طریق جراحی پلاستیک ؛ تحقق یافته است.

تا جایی که بسیاری از افراد که بنا به هر علتی با ناهنجاری هایی در صورت یا بدن خود مواجه هستند ؛ می توانند از طریق جراحی پلاستیک ، ایراداتی که موجب دفرمیتی صورت یا بدن شان و متعاقبا کاهش اعتماد به نفس شان گردیده است ؛ را مرتفع نموده و بدین ترتیب به چهره یا اندام ایده آل خود دست یابند.

البته ناگفته نماند که عمل جراحی پلاستیک ، صرفا جهت ارائه خدمات به افراد با ناهنجاری های صورت یا اندام طراحی نشده و همه افراد می توانند برای نزدیک تر کردن مشخصه های صورت یا بدن خود به مؤلفه های مطلوب خویش اقدام به انجام این جراحی نمایند.

جراح پلاستیک تهران

انواع جراحی پلاستیک

در ابتدا توجه داشته باشید که جراحی پلاستیک ؛ دارای دو بعد زیبایی و ترمیمی می باشد.

در خصوص جراحی پلاستیک زیبایی ؛ همانطور که از نام آن پیداست ، باید اشاره داشت که هدف از این نوع از جراحی ها بهبود حالت چهره و اندام به لحاظ ظاهری می باشد.

و اما در ارتباط با جراحی پلاستیک ترمیمی ، نیز باید توجه داشت که این جراحی به منظور رفع نقائص مادرزادی نظیر شکاف لب و کام ( لب شکری ) و غیره و همچنین ایراداتی که در پی حوادث پدید آمده اند ؛ اعم از سوختگی و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد.

انجام اعمال جراحی پلاستیک در حوزه اختیارات چه پزشکی می باشد ؟

جراح پلاستیک ؛ از صلاحیت انجام کلیه اعمال جراحی پلاستیک برخوردار است و قادر به انجام انواع جراحی های زیبایی و ترمیمی صورت و بدن از جمله موارد ذیل می باشد :

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی پلک
 • جراحی زیبایی لب
 • جراحی زیبایی چانه
 • جراحی زیبایی فک
 • جراحی زیبایی گوش
 • جراحی زیبایی بازو
 • جراحی زیبایی سینه
 • جراحی زیبایی شکم
 • اعمال پیکرتراشی ( لیپوماتیک و غیره )
 • و غیره

ذکر این نکته شایان توجه است که پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک ، علاوه بر این که در انجام اعمال جراحی های فوق الذکر از توانمندی لازم برخوردار است ؛ قادر به انجام تمامی تزریقات زیبایی نظیر تزریق ژل ، بوتاکس و تزریق چربی نیز می باشد.

جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک تهران کیست ؟

افرادی که تصمیم به انجام هر یک از جراحی هایی که در مقاله به آن ها اشاره شد ، دارند ؛ باید در انتخاب جراح معالج خود دقت داشته باشند و در این زمینه به خوبی تحقیق نمایند.

این افراد می توانند با توجه به شهر و منطقه محل سکونت خود ، به جستجوی عبارت ” بهترین جراح پلاستیک ” در موتورهای جستجو بپردازند.

سپس لیستی از اسامی پزشکانی که بر اساس این جستجو یافته اند ، تهیه نموده و برای دیدن نمونه کارهای ایشان به وبسایت رسمی یا صفحات مجازی آن ها مراجعه نمایند.

افراد جهت اطمینان از انتخابی که کرده اند ، می توانند حضورا به مطب جراح مورد نظر خود مراجعه کرده و از نزدیک با افراد حاضر در مطب که توسط جراح مورد نظر تحت عمل قرار گرفته اند به گفتگو پرداخته و از میزان رضایتمندی آن ها از نتیجه عمل ، جویا شوند.

افراد باید در نهایت با جراح منتخب خود یک جلسه مشاوره داشته و تمامی خواسته ها و انتظارات شان را از جراحی مد نظر خویش ، عنوان نمایند.

دکتر سید مهدی موسوی زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و از برجسته ترین و متبحرترین پزشکان جراح پلاستیک تهران شمار می روند که تاکنون بهترین نتایج را از اعمال جراحی پلاستیک در کارنامه کاری شان ثبت نموده اند.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *