تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق ژل : ژل هایی که قبلا وجود داشته و رایج بودند و متاسفانه سال ها نیز استفاده می شدند ، به هیچ وجه در جراحی پلاستیک جایی ندارند.

زیرا ژل هایی که ماندگار هستند و طول عمر بالایی دارند ، دارای عوارض بسیار جدی هستند و بهتر است که هرگز این انجام نگیرد.

اما اگر منظور از تزریق ژل ؛ پرکننده ها یا ژل های قابل جذب باشد که مطرح ترین آن ها ژل هیالورونیک اسید است و عموما حدود 6 ماه تا یکسال باقی می مانند در مواردی که پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک ارزیابی کند و تشخیص دهد که این کار به نفع بیمار است ، تزریق ژل بلامانع است.

توجه داشته باشید که تزریق ژل به صرف این که بیمار احساس نیاز به این کار داشته باشد نباید انجام گیرد ، بلکه انجام عمل تزریق ژل باید مورد تایید جراح واقع شده باشد.

تزریق ژل

تزریق ژل برای از بین بردن خط لبخند

خط خنده دقیقا قسمتی از صورت است که فرم و حالت لبخند ایجاد می کند.

لذا از آن جا که خط خنده یک خط طبیعی است ، اگر بخواهیم این خط را از بین ببریم هرگز چنین کاری معقولانه نیست.
در مواردی که فرو رفتگی خط خنده ، زیاد باشد یعنی خیلی عمیق باشد ؛ روش های درمانی متعددی وجود دارد : از قبیل تزریق چربی یا استفاده از فیلرها.

از این رو تنها زمانی که چین خنده ، بسیار عمیق و شدید باشد ؛ می توان از عمل تزریق بهره برد و به رفع مشکل پرداخت که البته انجام آن باید توسط یک جراح ماهر و با تجربه صورت پذیرد.

نکاتی درباره خط خنده

در افرادی که به دنبال کاهش وزن شدید ، لاغری مفرط یا افزایش سن دچار افتادگی پوست صورت شده اند ؛ باید گفت که در واقع خط عمیق خنده ناشی از فرورفتگی خود این ناحیه نمی باشد ، بلکه برجستگی پوست بالای این چین است که سبب می شود فرد چنین تصور کند که با خط عمیق خنده مواجه است.

در این موارد پر کردن چین خنده نه تنها زیبایی را افزایش نمی دهد ، بلکه یک حالت توپری در قسمت وسط صورت ایجاد می کند که در اصطلاح به آن buffalo face یا صورت بوفالو گفته می شود و به هیچ عنوان خوشایند نیست.

توصیه جراح پلاستیک برای این دسته از افراد که منشأ مشکل شان ، افتادگی پوست است ؛ لیفت صورت ( لیفت عضلات صورت ) می باشد تا بدین ترتیب افتادگی موجود به حالت سابق خود بازگردانده شود.

پاسخ

4 × یک =

Call Now Buttonتماس با دکتر